İlişki Yaşamadan Önce Bilmeniz ve Değerlendirmeniz Gereken Noktalar

Bugün biraz daha farklı bir konuyu ele almak istiyorum. Bunun nedeni ise bu konuda pek bir kaynak olmamasıdır. Günümüz de ilişkiler çok daha farklı ilerleyebiliyor, kişiler her ne kadar sevgi ve saygı ile bir birliktelik içerisinde oluyor olsalar da bazı durumlar için erken davranabiliyoruz. Bunun için belirli gereksinimleri sıralamak, değerlendirme ve Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.

Kadın doğası gereği, sahiplenilmeyi, korunmayı ve sürekli olarak hatırlanmayı isteyen naif bir yapıya sahiptir. Bu kavramları şimdi size açarak anlatmak istiyorum.

Kadınlar için aşk, bir çocuk mahsumiyetin de, tam olarak teslimiyetten geçer. Kadın sevdiği zaman gözü sevdiği insandan başka hiçbir şeyi görmez. Sevginin en dolusunu ve itaat edenini yaşar. Erkeğine tabi olmak ister.

Kadınlar için Aşk ve İlişki

Eskidenmiş kibarlık kokan jest yapan erkekler. Günümüzde erkekler maalesef ki kibarlıktan uzak, daha maço tavırlar sergileyen canlılara dönüştüler. Buda kadınlarda ki erkek algısını değiştirdi. Naif yanlarını unuttular ve onlarda sert erkeklerin cazibelerine kapıldılar. Bu sert erkekler ilk bakışta son derece çekici ve karizmatik gelebilirler. Fakat zaman içerisinde bu tip erkek modelleri kadının naif yanını yaralar. Bu tip erkekler, sevgililerini belki çok sahiplenebilmektedirler.

Buda o an için kadında korkunç bir hazza neden olabilmektedir. Lakin zamanla bu erkeklerin sahiplenme duyguları, kıskançlığa dönüşür. İşte bu saatten sonra sorunlar yumağı oluşmaya başlar. Kıskançlıkları ile boğan erkekler, sizin nefes almanıza bile müsaade etmezler. Bu bir ilişkide ki sahiplenmenin en uç noktasıdır. Kadın eğer ki kendine güvenen ve gerçekten seven biriyse, boğun eğmeden mücadele ederek erkeğinin değişmesine yardımcı olur.

Yok bunun tam aksine kadın kendine güvenen biri değilse, sevginin değil de sadece o anlık sahiplenme duygusu ve tutkunun esiri ise bu ilişki bitmeye mahkumdur. İlkin her şeye boyun eğen kadın, sonra bu durumdan sıkılır ve ilişkisinden çeker gider…

Şimdi bu değerlendirmeler ile birlikte görüşlerinizi de belirtebilirsiniz. Eminim ki bu konuda Sizlere yardımcı olabilirim. Günümüz şartların da değerlendirmeniz gereken çok daha farklı durumların olduğunu zaten yazımız da belirttik.

İlginizi Çekebilir: https://www.kurtajfiyat.net/hamilelikte-cinsel-iliskiye-girilir-mi/