Gizli Kürtaj denildiğinde akla ilk gelen kliniklerden biri olduğumuzu belirtmek isterim. Günümüz de belirli dönemler de ihtiyaç duyulan Kürtaj işlemi için insanlar ilk olarak gizliliğe önem vermektedir. Ve en yoğun işlem alınan şehirlerden biri olan İstanbulda gizli kürtaj araştırması yapmak isterler. Bu nedenle hazırlamış olduğumuz bu içerikte aslında sizin için en ideal klinik olduğumuzu belirtmek isterim. Fiyat konusun da dilerseniz temsilciliklerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Her ne kadar kişilerin önceliği Kürtaj olsa da bazı zamanlar yapılan araştırmalar ile birlikte kafalar karışmaktadır. Buna en önemli etken ise Düşük Hapı olarak bilinen kürtaj ilacıdır. Ancak bu ilacın ülkemizde yasak olduğunu bilmenizi isterim.

Gizli Kürtaj Nasıl Yapılır?

Bu konuda yukarı da da belirttiğimiz gibi belirli aletler yardımı ile istenilen işlem 10 dakika içerisinde yapılmaktadır. Dilerseniz doktorumuz işlem sonuna kadar başınızda beklemektedir. Ortalama 2 saat kadar bir süre ile bel ağrısı olabilmektedir. Bu konuda gizliliğe önem verdiğimizi kesinlikle bilmenizi isteriz. Eğer il dışından gelecek olursanız bu hastalarımıza öncelik tanıdığımızı bilmenizi isteriz. Ancak gelmeden bir kaç gün önce bilgi ve randevu talep ederseniz memnun oluruz. Ayrıca isteğe bağlı olarak vakumlu kürtaj yapmaktayız.

Kürtaj Operasyonunu Kimler Yaptırabilir?

Gebeliğini sonlandırmak isteyen kadınlar kürtaj operasyonu yaptırabilirler. Kürtaj operasyonu öncesi birtakım gerekli olan izin ve imza durumları söz konusu bulunmaktadır. Bu durumlar sağlandığında kürtaj operasyonu gerçekleştirilmektedir. Kürtaj operasyonu olabilecek kadınlar şu şekilde bir takım sınırlamalara sahiptir:

  • 18 yaşını doldurmuş evli olmayan kadınlar kendi imza ve rızaları ile kürtaj operasyonu olabilirler.
  • 18 yaşını doldurmuş evli kadınlar eşleri ve kendi imzaları ile beraber kürtaj operasyonu olabilirler.
  • 15 yaşını doldurmuş 18 yaşını doldurmamış olan siviller evli dahi olsalar anne ve babalarının imzaları ile kürtaj olabilirler.
  • On beş yaşını doldurmamış bireyler hiçbir imza durumu kabul edilmez ve kürtaj olamazlar.

Yapılan işlemler kesinlikle gizli kalmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemler sonrası hiç bir şekilde hasta kaydı tutulmamaktadır. Yukarı da belirtilen şartlar oluştuğunda kendi isteğiniz le bu konuda karar alabilirsiniz. Lütfen diğer sorularınız için bizimle iletişime geçin.